Witam. Nie dostałem stosownej wskazówki od nikogo, w którym miejscu założyć ten temat, a więc tworzę go tu. Jeżeli to nie jego miejsce, prosiłbym o przeniesienie.
Chciałbym zaprezentować Wam, drodzy kibice, kalendarz kibica Wisły Kraków na miesiąc wrzesień. Zachęcam do oceniania, chętnie poznam Wasze sugestie i uwagi.
