|
strzeliliśmy 18 bramek w 8 meczach co daje nam 2,5 bramki/mecz co daje bardzo przyzwoity wynik
straciliśmy 9 bramek w 8 meczach co daje nam 1,125 bramki/mecz co daje nam wynik powiedzmy sobie szczerze średni
-trzeba nam 2 solidnych skrzydłowych do podstawowego składu zakładając, że Sarki z Boguskim satysfakcjonują nas jako rezerwowi, jeśli nie trzeba jeszcze kogoś bo Sarki ze swoim speedem(bo nic więcej oprócz wrzuty na raz to on raczej nie ma) nadaje się na minuty 70>
-trzeba nam dobrego bądź nawet przeciętnego jak na naszą ligę bramkarza na ławkę lub Buchalika na ławkę, a nowego do podstawy
-trzeba nam dobrego prawego obrońcę który mógłby zagrać też na innych pozycjach w obronie
-trzeba nam czwartego(Węgier i Jovanovic razem robią za tego 3) poważnego stopera który mógłby zagrać też na innych pozycjach w obronie czy nawet na DP
-trzeba nam lewego obrońcę na ławkę bądź sprawdzić Żemłę na poważnie czyli dać mu jakiś mecz z trochę mniej wymagającym rywalem/połówkę przy jakimś 3/4:0, szansę na poważny sprawdzian- wiadomo o co chodzi; dobrze by było żeby mógł zagrać także na innej pozycji w obronie
-trzeba nam pozbywania się bez żalu przeciętności, a nawet mierności(Czekaj, Bieszczad), a także chorych teoretyków(Guerrier)
-trzeba ściągać piłkarzy na już, ale tych młodych 17/18/19 latków także próbować i odsiewać który może zostać w kadrze i grać nawet ogony czy te 15-20 minut, a tych którzy murawy nawet nie powąchają wypożyczać do Ekstraklasy/I ligi i zapisywać im w kontraktach, że muszą rozegrać tyle i tyle minut tak żeby nie wisieli w próżni w najważniejszym wieku na zrobienie tego decydującego kroku albo poważna piła albo jestem za cienki i odpadam(idealny przykład Chrapka, a doskonale wiemy, że Chrapek to 1,4mln€ ), że są zdolni, a nawet bardzo zdolni pokazali bardzo dobrze rozjazdem amici czy pejsów, teraz trzeba tego tylko i aż nie zmarnować, każdemu dać profesjonalną dorosłą piłkę oczywiście na miarę możliwości czy to rezerwy, spadkowicz z ekstraklasy, bijący się o awans do ekstraklasy, nawet ogony w 1 drużynie, ci ludzie muszą grać i iść do przodu, stoisz w miejscu=cofasz się
no i JŻS
|