Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiernyNH1906
Member
Od: 06.2013
Offline
#
10845
14.09.2014, 15:15
klub na profilu na fb pokazuje ze poszlo 29300, czyli do tego jeszcze trzeba doliczyć 2000 gosci czyli mamy juz 31300 kibicow na stadionie
wiernyNH1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyNH1906
Znajdź inne posty napisane przez wiernyNH1906