Temat
:
[8 kolejka] Zawisza Bydgoszcz - WISŁA Kraków, 12 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
Od: 04.2011
Offline
#
105
14.09.2014, 14:58
trochę offu
ale czego mi obecnie szkoda? tych 2 remisów z łysą pałą jeszcze na czele i mizerną frekwencją; wierze, że wyniki te mogły być inne z normalną publiką, oby tylko gdzieś tych punktów nam po drodze nie zabrakło, oby
WhiteDoctor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WhiteDoctor
Znajdź inne posty napisane przez WhiteDoctor