Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 14.09.2014, 14:58
trochę offu

ale czego mi obecnie szkoda? tych 2 remisów z łysą pałą jeszcze na czele i mizerną frekwencją; wierze, że wyniki te mogły być inne z normalną publiką, oby tylko gdzieś tych punktów nam po drodze nie zabrakło, oby
Odpowiedz cytując