Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 14.09.2014, 13:01
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
gdzie ja barani bobku pisalem o spadku ' 7egia nam wybije z glowy marzenia o cszymkolwiek - jedybne czego sie obawiam to Derby na kaluzy
Za dużo wesz(L)o chyba czytasz. Mecz na pewno będzie trudny, ale to żadni hegemonii nie są. Przy odpowiedniej motywacji i obiektywnym sędziowaniu każdy jest w stanie z nimi wygrać.
Odpowiedz cytując