Temat
:
[8 kolejka] Zawisza Bydgoszcz - WISŁA Kraków, 12 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
103
14.09.2014, 13:01
AntyMod
napisał(a):
gdzie ja barani bobku pisalem o spadku '
7egia nam wybije z glowy marzenia o cszymkolwiek - jedybne czego sie obawiam to Derby na kaluzy
Za dużo wesz(L)o chyba czytasz. Mecz na pewno będzie trudny, ale to żadni hegemonii nie są. Przy odpowiedniej motywacji i obiektywnym sędziowaniu każdy jest w stanie z nimi wygrać.
cash_X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cash_X
Znajdź inne posty napisane przez cash_X