Temat
:
[8 kolejka] Zawisza Bydgoszcz - WISŁA Kraków, 12 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
cygan
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: denver-usa
Offline
#
101
14.09.2014, 12:58
antymod w zyciu tez, taki pesymista to wspolczuje na reymonta 22 to 30 tys, WISLAKOW poniesie nasza kochana WISLE do wsp. ZWYCIESTWA
TYLKO UKOCHANA WISLA AZ DO SMIERCI !!JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA !!
cygan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cygan
Znajdź inne posty napisane przez cygan