Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16585
Stary 14.09.2014, 09:52
Sandomierski szału nie robi, przynajmniej w obecnym sezonie, ale mając na ławce Bieszczada (który dla mnie jest kompletną niewiadomą, ale raczej nie jest to mocny piłkarz), chyba wolałabym mieć Grześka. Jakieś tam doświadczenie ma, no i w Jadze bronił na poziomie, gdyby wrócił do tego poziomu, to spokojnie walka o skład z Buchalem.
Odpowiedz cytując