Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 14.09.2014, 09:00
Wujekm napisał(a):Wyświetl post
Po Lokeren 18go mam nadzieje że trenejro berg tak zamota składem że jakoś pchniemy tą ległą i 5 pk przewagi będzie A dziś myślałem że na zawał zejdę po golu na 2-1 A tu chłopaki dali radę SMUDA CZYNI CUDA Garguła niestety miał sezon życia rok temu i nie widzę go w 1 składzie na warszak. Za niego Sarki lub Stępiński
Wiem, że trochę nie na temat, ale czy w Twoim języku istnieją znaki interpunkcyjne i składnia jakakolwiek? Rozumiem, że nie wszyscy muszą być Janem Miodkiem, ale jak się od Garguły wymaga bardzo dobrej gry, to wypadałoby od siebie wymagać poprawnego pisania.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując