Wujekm napisał(a):

|
Po Lokeren 18go mam nadzieje że trenejro berg tak zamota składem że jakoś pchniemy tą ległą i 5 pk przewagi będzie A dziś myślałem że na zawał zejdę po golu na 2-1 A tu chłopaki dali radę SMUDA CZYNI CUDA Garguła niestety miał sezon życia rok temu i nie widzę go w 1 składzie na warszak. Za niego Sarki lub Stępiński
|
Wiem, że trochę nie na temat, ale czy w Twoim języku istnieją znaki interpunkcyjne i składnia jakakolwiek? Rozumiem, że nie wszyscy muszą być Janem Miodkiem, ale jak się od Garguły wymaga bardzo dobrej gry, to wypadałoby od siebie wymagać poprawnego pisania.