Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9885
Stary 14.09.2014, 08:40
jasiu1988 napisał(a):Wyświetl post
Biedny nie jest, równie dobrze może zostać do końca kontraktu w pogoni, kasować grubą forse i skończyć z piłką po cichu jak Dawidowski. Otworzy sobie jakiś biznes/biznesy i będzie żył lepiej niż 95% społeczeństwa, co zarobił to jego. Nikt po nim płakać nie będzie, bo to nie był talent na miarę Sypniewskiego a solidny, ekstraklasowy skrzydłowy w czasach szczytu swojej formy, który bez języka nie poradził sobie w przeciętnej zagranicznej lidze, a po powrocie nie miał siły na trening u Franza.
A on jest w stanie jakiś biznes ogarnąć? Bo niemożność nauki języka najlepiej o jego możliwościach umysłowych nie świadczy. No i pytanie czy coś odłoży, bo zarobić a mieć to nie to samo.
Odpowiedz cytując