|
PiVoSH92
Jest wielka różnica między Jankowskim a Gargułą. (Od kilku kolejek zwracam na to uwagę). Garguła drepcze, nie ma sił biegać w obronie. Natomiast Jankowski przynajmniej ciężko pracuje w defensywie. Sporo biega i walczy. Dla mnie to Garguła daje tyle w obronie co Stilić, czyli prawie nic. Semir rekompensuje to grą z przodu, Garguła od czasu do czasu. A to za mało żeby grał w pierwszej 11. A na trzymanie w 11 2 piłkarzy którzy nie grają w obronie nie możemy sobie pozwolić. Stępiński/Sarki za Gargułę który powinien wchodzić na zmiany na pod męczonego rywala.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|