Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10833
Stary 13.09.2014, 19:20
aNouc napisał(a):Wyświetl post
https://www.facebook.com/WislaKrakow...766282/?type=1

a wiec tuz, tuz..

a musimy odjac 2 tys fanow Legii + bufor (ok 1000 miejsc) i miejsca dla prasy/tv.

co daje nam niecale 30 tys widzow przy komplecie.
O ile bufora nie można liczyć to jednak 2 000 kibiców z Warszawy to też widzowie . Więc będzie ponad 31 000 widzów spokojnie.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując