Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
10833
13.09.2014, 19:20
aNouc
napisał(a):
https://www.facebook.com/WislaKrakow...766282/?type=1
a wiec tuz, tuz..
a musimy odjac 2 tys fanow Legii + bufor (ok 1000 miejsc) i miejsca dla prasy/tv.
co daje nam niecale 30 tys widzow przy komplecie.
O ile bufora nie można liczyć to jednak 2 000 kibiców z Warszawy to też widzowie
. Więc będzie ponad 31 000 widzów spokojnie.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
dragon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dragon
Znajdź inne posty napisane przez dragon