|
ktos sie orientuje o ktorej zaczyna sie jutro mecz juniorow w CLJ? mam zamiar sie wybrac, na stonach klubowych niewiele napisane, w terminarzu pzpn zaczyna sie 16.30, gdzies indziej znowu wyczytalem ze o 12. prosze o info.
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
|