Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68722
Stary 13.09.2014, 16:53
misiek_86 napisał(a):Wyświetl post
Większość zachodnich klubów robi to regularnie, co roku. Bynajmniej nie tylko te, które są na giełdach (te po prostu muszą).
jasne, ale... po dotychczasowym sezonie i przed nowym sezonem, a nie przed finiszem ligi. I to to mi chodziło. Bo psuć atmosferę wokół klubu i morale piłkarzy na ostatnie 10 decydujących kolejek, to samobój. Tak właśnie zrobił Bednarz w 2012. Rozpaplał publicznie problemy przed decydującymi meczami.

Mógł poczekać jeszcze miesiąc i obwieścić o problemach dopiero jakby faktycznie piłkarze nie zakwalifikowali się do europejskich pucharów. Jest możliwe, że by się im to udało gdyby nie ówczesna marcowa konferencja Bednarza - do miejsca dającego grę w pucharach zabrakło 4 pkt, czyli jednego zwycięstwa i remisu. A tak to po konferencji Bednarza przybity zespół przestał grać.

W całości popieram Artiego (post wyżej)
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 13.09.2014 o godz. 16:57.
Odpowiedz cytując