palikot napisał(a):

|
(...)to nie będzie żadnego kompletu.
|
Tak naprawdę nie istnieje coś takiego jak komplet widzów na meczu, nie ma takiej możliwości z przyczyn technicznych. Choćby z tego względu, że zawsze komuś coś wypadnie i nie zjawi się na meczu.
Nie ma co z tego robić dramatu. Bo czy będzie 31548 czy 31599 to już mała różnica. Grunt żeby wszystkie bilety w kasach zostały wyprzedane. Tym jest teraz komplet.
A co do tych rezerwacji, to jeśli mają one połączenie z voucherami na mecz, to idę o zakład że trzeba go wymienić do jakiegoś terminu przed meczem. Jeśli ktoś tego nie zrobi voucher przepada i bilet ląduje do wolnej sprzedaży. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.