Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 13.09.2014, 16:44
Dajcie spokój z bronieniem Czekaja - poza tym, że to miły i wartościowy (w sensie, że WIŚLAK) chłopak, to nie ma żadnych innych cech, którymi da się go bronić.
Katastrofalna gra Garguły. Jeszcze trochę i go Maniek wywali ze składu.
Brawo za to, że się podnieśli z tego 1:2. Cieszy gol Stępińskiego.
Odpowiedz cytując