Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10816
Stary 13.09.2014, 15:23
Tak czy siak prędzej,czy później wszystko pójdzie.

Edit

A to fakt palikot. Z tym,że kto miał już kupić na C czy narożnik to kupił. A na każdym meczu jakieś wynalazki się znajdą,szczególnie na Ległej
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 13.09.2014 o godz. 15:34.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując