Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10812
Stary 13.09.2014, 14:55
staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
jest jeszcze 78 miejsc na B22 i niespełna 30 na G2.
Jak to zejdzie zostanie tylko H. No i niespełna 200 karnetów na C5 i E 13.
Udostępnili te całe "R" - O co w tym chodzi?
Te całe "R" są jeszcze na C1, C4 C5 w liczbie ok 50-100/sektor
D22 było ale zniknęło, na D23 dalej jest ok 200 miejsc, są jeszcze na E 12, E15(pół sektora ), F23, G1, G2, A11, H22?
Dla kogo to są rezerwacje? Jak to są bilety tzw voucherowe i na kłódke zamieni dopiero, jak wymienią ten voucher w SK na bilet, to nie będzie żadnego kompletu.
Ostatnio edytowane przez palikot : 13.09.2014 o godz. 15:07.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując