Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
10808
13.09.2014, 13:39
jest jeszcze 78 miejsc na B22 i niespełna 30 na G2.
Jak to zejdzie zostanie tylko H. No i niespełna 200 karnetów na C5 i E 13.
staszek2309
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek2309
Znajdź inne posty napisane przez staszek2309