|
Smuda powiedział jeszcze przed meczem z Zawiszą, że Czekaj powinien iść na wypożyczenie do I ligi, więc mam nadzieje, że tak się stanie i tam się ogra i wróci do nas jako lepszy piłkarz.
Teraz przyszła kolej na Żemłe.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 13.09.2014 o godz. 12:47.
|