|
Ogladajac teraz na chlodno mecz to Buchal wyjal nam mecz, Czekaj jedna na trzy sytuacje jebal rowno, a Gula powinien zostac zmieniony juz w przerwie, bo czlapal praktycznie od poczatku. Do tego Zawisza stworzyla sobie wiecej sytuacji niz we wszystkich poprzednich meczach. Rumak ich ulozy i wyjda nz prosta, widac u nich potencjal
|