Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16583
Stary 13.09.2014, 09:17
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
A ja się cieszę, że nie gra u nas Sandomierski trochę osób za nim sondowało by został zawodnikiem Wisły
Sandomierski nawet sam chciał u nas grać, wtajemniczeni wiedzą że był(jest?) kibicem Wisły.

Poza tym Wisła mu kiedyś składała ofertę, ale był nie do wyjęcia z Jagi.

Tak swoją drogą to sądzę że może by go Smuda nawet odbudował, ale w tej chwili co najwyżej potrzebujemy bramkarza na ławkę.
Odpowiedz cytując