brylant17 napisał(a):

A ja się cieszę, że nie gra u nas Sandomierski trochę osób za nim sondowało by został zawodnikiem Wisły
|
Sandomierski nawet sam chciał u nas grać, wtajemniczeni wiedzą że był(jest?) kibicem Wisły.
Poza tym Wisła mu kiedyś składała ofertę, ale był nie do wyjęcia z Jagi.
Tak swoją drogą to sądzę że może by go Smuda nawet odbudował, ale w tej chwili co najwyżej potrzebujemy bramkarza na ławkę.