Temat
:
[8 kolejka] Zawisza Bydgoszcz - WISŁA Kraków, 12 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
mazo
Member
Od: 08.2013
Offline
#
73
13.09.2014, 06:59
Sarki rozegrał teraz najlepszy mecz od dawna, to na prawym był bezproduktywny
mazo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mazo
Znajdź inne posty napisane przez mazo