Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10798
Stary 13.09.2014, 05:39
Dani napisał(a):Wyświetl post
Pewnie tak , jak Barcelona czy Menchester by przyjechały również .Mimo to dobrze jest jak jest , żal dziś patrzeć na stadion Sląska czy Lechii jak zapełniają się w 25%.Pytanie tylko ile razy w sezonie przekroczymy to 20 tyś
Gdy będa dobre wyniki Wisły to do 20 tys mozemy dobic kilkukrotnie. nie ma co sie oszukiwac,kiedy Nasi gracze beda przegrywac na mecze beda przychodzic stali bywalcy. Więc piłkarze tez maja swoją ogromna cegiełke w tym zeby na kazdym meczu było sporo ludzi.
Odpowiedz cytując