domin_czyzyny napisał(a):

czy ktoś wie co się stało z WesterSylem ?
Zlikwidował chyba konto na forum i nie robi już filmików o Wiśle.
|
WesterSyl żyje i ma się nie najgorzej
Bramki spakowane
Skrót live pl
Klikaj skip add (prawy górny róg) do skutku.
Masz problem?
www.pobieranie.allgoals.com.pl
Źródło:
www.AllGoals.com.pl