Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 12.09.2014, 20:40
A mogliśmy strzelić z 7.

W tych lepszych meczach również.

Oglądnij sobie ile sytuacji w meczu tworzy faworyzowana przez wszystkich Legia.

Nie ma porównania, na chwilę obecną gramy najlepszy futbol w Polsce. A za tydzień próba generalna.
Jak dalej będzie tak żarło to w Warszawie będzie zbiorowy lament.
Odpowiedz cytując