Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10793
Stary 12.09.2014, 20:31
No jeszcze trzeba doliczyć że około 250 miejsc jest zarezerwowanych na karnety w kilku sektorach. Więc pewnie jakieś bilety pojawią się dzień przed meczem? Wynik bardzo cieszy i wierzę że tendencja będzie wzrostowa, nie płaczę w internecie że tylko na Legie ludzie kupują, to nie o to chodzi, każdy taki mecz buduje frekwencję i byłoby wspaniale gdyby średnia na ten sezon wyniosła około 17-18 tyś. Z każdym rokiem trzeba sobie stawiać cele.
Wierność
Odpowiedz cytując