Temat
:
[8 kolejka] Zawisza Bydgoszcz - WISŁA Kraków, 12 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
51
12.09.2014, 19:51
Ciekawa wypowiedź Smudy: "w przerwie było za wesoło". Dobrze że Franz twardo stąpa po ziemi.
TYLKO WISŁA
rychu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rychu
Znajdź inne posty napisane przez rychu