Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28198
Stary 12.09.2014, 19:45
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nocna zmiana to chyba jednak nie wtedy.
jasne że nie, ale rząd mazowieckiego można nazwać umownie "nocna zmiana" 1/2,z dedykacją dla yorka ileś tam