Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 12.09.2014, 19:37
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Nerwowy mecz , przez większość czasu graliśmy "piach" ale na szczęście odwróciliśmy losy tego meczu a Sarki przypomniał sobie jak się dośrodkowuje . Gdzie są teraz Ci którzy pisali ,że Sarki jest najgorszym skrzydłowym w erze Cupiała ? Oczywiście nie jest to jakiś wirtuoz , do pierwszego składu przy takim stylu gry wg mnie się nie nadaje ale jako rezerwowy przy niekorzystnym wyniku jest idealny i warto go mieć w zespole zwłaszcza że pod kopułą też ma w miarę poukładane w przeciwieństwie do Donalda . Przy okazji zapytam się gdzie są Ci którzy pisali po co nam Stępiński skoro mamy Zająca? Podsumowując bardzo dobry mecz zmienników a i zaskoczenie jest bo Smuda wykorzystał limit zmian dając jednocześnie zadebiutować Lechowi :O
Sarki zagrał 60 spotkań w Wiśle i zaliczyl 4 asysty co daje asysta co 15 mecz
Wolałbym jednak kogoś systematycznego, ktoś kto gwarantuje jakiś poziom w kazdym meczu
.
Odpowiedz cytując