|
Niech zgadnę, ciężkie treningi w przerwie na reprezentacje czy autokar niewygodny ?
Człapali po boisku jak staruszki.
Ale zwycięzców się nie sądzi. Jest dobrze.
Są trzy punkty, jest lider, jest brak osłabień przed Legią.
I dobre wejścia dwóch rezerwowych.
Buchalik obronił nam te trzy punkty.
|