Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 12.09.2014, 19:36
Niech zgadnę, ciężkie treningi w przerwie na reprezentacje czy autokar niewygodny ?
Człapali po boisku jak staruszki.

Ale zwycięzców się nie sądzi. Jest dobrze.
Są trzy punkty, jest lider, jest brak osłabień przed Legią.
I dobre wejścia dwóch rezerwowych.
Buchalik obronił nam te trzy punkty.
Odpowiedz cytując