Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10790
Stary 12.09.2014, 19:13
jutro,najpozniej w niedziele koniec biletów na Legie. jest weekend wiec duzo ludzi bedzie spieszyc po bilet. gdyby stadion miał 40 tys miejsc pewnie tez by zeszyły
Odpowiedz cytując