|
Już przecierałem oczy ze zdumienia. Widziałem najgorsze scenariusze, że Osuch maczał w tym palce. Nie wierzyłem że tak grająca jak do tej pory Wisła może przegrywać mecz i to w takim stylu z drużyną która ma obronę w rozsypce i sześć porażek na koncie. Na szczęście pokazaliśmy kto rządzi i komu się należy 1-sze miejsce. Niepokonana nasza Wisełka kochana!
|