Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 12.09.2014, 19:08
Gra Wisły dostarcza niemało emocji, zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych!

1. Zagraliśmy na pół gwizdka. Wygrana tego nie zmienia.
2. Michał Buchalik pomógł zespołowi w trudnych momentach.
3. Dwie ryzykowne zmiany Smudy przyniosły dziś trzy punkty. Sarki dwie asysty, Stępiński gol i wywalczony karny.

Szkoda, że Smuda nie dostał w tym okienku transferowym defensywnego pomocnika. Przydałby się Radek Sobolewski...
Odpowiedz cytując