Temat
:
[8 kolejka] Zawisza Bydgoszcz - WISŁA Kraków, 12 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
33
12.09.2014, 19:05
SUPER!!! emocje wspaniałe! od 0:1 do 2:1 od mega wkurzenia po wygraną 2:4 i niesamowitą euforię!
Franek Smuda Czyni Cuda!
P.S. ehhh naprawdę Michał prezentuje poziom I albo nawet II ligi:(
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues