Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
Od: 10.2010
Offline
#
10774
12.09.2014, 15:00
sawko
napisał(a):
Z Piastem był w poniedziałek
z Bełchatowem w piątek
i z Jagiellonią bedzie w piątek
wiec na 6 meczy u siebie połowa w tygodniu
Piatek wieczor to juz weekend bo jak mowi staropolskie przyslowie Piatek to weekendu poczatek
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki
. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
coni
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coni
Znajdź inne posty napisane przez coni