Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10772
Stary 12.09.2014, 11:43
No z tą większością meczów w tygodniu to z lekka już przesadziłeś

sawko na Piasta się nie szło bo był prostest, a w piątki są o 20;30 więc to nie jest 18
Ostatnio edytowane przez Arkas : 12.09.2014 o godz. 15:10.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując