hubert.fan napisał(a):

Czyli Korwin na króla Polski ? Tak ?
|
Może faktycznie król by się przydał.

Polaków pasuje chwycić za mordy, bo to rozpasanie, indolencja umysłowa, psychopatologia, agresja, i bieda, kompleksy, zazdrość, sektyzm rzutuje na to, że robią teraz z nas frajerów i na wschodzie i zachodzie. Przydał by się wódz, który chłodno potrafi myśleć, kalkulować, wyciągać wnioski, rachować, przewidywać, umieć walczyć i który nie ma interesu w tym, żeby okradać obywateli i jeździć sobie za to na wczasy do Brukseli i udawać, że coś znaczy ciągnąc przy tym miliony złotych i robić dalszą karierę.
Chętnie wrócił bym do polemiki z Gwiaździstym, czy pamięta co mu pisałem niedawno w jakiej pozycji jesteśmy jeśli chodzi o geopolitykę co uwydatniło się właśnie dzisiaj... zakręceniem kurka z gazem.

Jakie sankcje przewiduje wobec Rosji teraz? Marsz na Moskwę jak w 1610? Jaro z Donaldem na czele? Czy może cała pookrągłostołowa szlachata?
Takie mam ochocze pytanie, czy ten kto robi biznes z Ruskimi, to jest proputinowski, czy nie?
P.s Kupujcie drewno na zimę
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/...=business_news
buahahaha. Indolencja umysłowa. Każdy dzieciak w Polsce to przewidział... Może pani przedszkolance się poskarży, albo doniesie wychowawczyni

Jeszcze chcę murzyńskości jeszcze

Proputinowska banda pookrągłostołowa hucpa z wiejskiej, dogadali się z komunistami i agentami ruskimi 25 lat temu i teraz macie swoje PO-PISY
