Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10768
Stary 11.09.2014, 19:32
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wyżej poruszył ważny problem. Jakby kiedyś dało się na Wiśle mając karnet zrobić przesiadkę np. na jeden mecz, ponieważ np. odwiedził mnie ktoś z rodziny mieszkający poza krajem i chciałbym ogladać mecz razem, to byłoby wspaniale. Czy ktoś w klubie myślał nad takim rozwiązaniem ? Myślę, ze nie powinno być z tym problemu ponieważ wystarczy ściągnąć z systemu z karty moje miejsce i wydrukować mi je w innym sektorze albo nabić na kartę.
To jest największy problem obecnego systemu, brak możliwości zmiany miejsca na stadionie, gdy ma się karnet. Przecież klub mógłby na tym zarabiać, oprocz rożnicy w cenie pobierać opłatę manipulacyjną. Czasem na mecze zabiera się dzieciaki, czasem znajomych, którzy nijak kumają klimat kibicowski.

Wiele osób przez to też nie kupuje karnetów. Brakuje mi też zamiany osoby na karnecie, która też mogłaby być odpłatna.

Obecnie mając karnet, można chyba kupić miejsce na VIPie, ale to drogie rozwiązanie.

A bilety dalej ładnie się sprzedają...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 11.09.2014 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując