Mario Nh napisał(a):

Czyli więcej w jednym meczu na Reymonta niż przy Kałuży przez całą rundę.
Sorry, zapomniałem, ze im system zaniża frekwencję a nam zawyża.
W przypadku kompletu, czyli zerowej ilości pustych krzesełek, też wymyślą zapewne jakąś nieskomplikowaną teorię propagandową.
|
Daleko nie trzeba szukac...
Sektor buforowy i propagnde czas zacząć...