Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10767
Stary 11.09.2014, 19:22
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Czyli więcej w jednym meczu na Reymonta niż przy Kałuży przez całą rundę.
Sorry, zapomniałem, ze im system zaniża frekwencję a nam zawyża.
W przypadku kompletu, czyli zerowej ilości pustych krzesełek, też wymyślą zapewne jakąś nieskomplikowaną teorię propagandową.
Daleko nie trzeba szukac...
Sektor buforowy i propagnde czas zacząć...
Odpowiedz cytując