Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10765
Stary 11.09.2014, 19:14
Czyli więcej w jednym meczu na Reymonta niż przy Kałuży przez całą rundę.
Sorry, zapomniałem, ze im system zaniża frekwencję a nam zawyża.
W przypadku kompletu, czyli zerowej ilości pustych krzesełek, też wymyślą zapewne jakąś nieskomplikowaną teorię propagandową.
Odpowiedz cytując