|
Ktoś wyżej poruszył ważny problem. Jakby kiedyś dało się na Wiśle mając karnet zrobić przesiadkę np. na jeden mecz, ponieważ np. odwiedził mnie ktoś z rodziny mieszkający poza krajem i chciałbym ogladać mecz razem, to byłoby wspaniale. Czy ktoś w klubie myślał nad takim rozwiązaniem ? Myślę, ze nie powinno być z tym problemu ponieważ wystarczy ściągnąć z systemu z karty moje miejsce i wydrukować mi je w innym sektorze albo nabić na kartę.
|