Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10763
Stary 11.09.2014, 18:22
Ktoś wyżej poruszył ważny problem. Jakby kiedyś dało się na Wiśle mając karnet zrobić przesiadkę np. na jeden mecz, ponieważ np. odwiedził mnie ktoś z rodziny mieszkający poza krajem i chciałbym ogladać mecz razem, to byłoby wspaniale. Czy ktoś w klubie myślał nad takim rozwiązaniem ? Myślę, ze nie powinno być z tym problemu ponieważ wystarczy ściągnąć z systemu z karty moje miejsce i wydrukować mi je w innym sektorze albo nabić na kartę.
Odpowiedz cytując