|
Senior Member
Offline
|
|
R33 napisał(a): 
|
Przecież nigdzie nie jest napisane, że nie będzie, to że ktoś tutaj tak pisze to wiesz.... W ogóle z tego co pamiętam (ale tu mogę się mylić) to karnet można kupić zawsze, tylko że obowiązuje cena z ostatniej tury.
|
chyba jednak jest --> http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dazy_karnetow/
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|