Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10759
Stary 11.09.2014, 17:45
Jakubus napisał(a):Wyświetl post
o kurcze to mnie zaskoczyliscie:/ myslalem ze bedzie jeszcze jeden etap sprzedazy karnetow, ale musialem cos przeoczyć w takim razie.
Przecież nigdzie nie jest napisane, że nie będzie, to że ktoś tutaj tak pisze to wiesz.... W ogóle z tego co pamiętam (ale tu mogę się mylić) to karnet można kupić zawsze, tylko że obowiązuje cena z ostatniej tury.

Edit:
No to mój błąd, z tym, że nie ma nigdzie napisane.
Ostatnio edytowane przez R33 : 12.09.2014 o godz. 17:38.
Odpowiedz cytując