Jakubus napisał(a):

|
o kurcze to mnie zaskoczyliscie:/ myslalem ze bedzie jeszcze jeden etap sprzedazy karnetow, ale musialem cos przeoczyć w takim razie.
|
Przecież nigdzie nie jest napisane, że nie będzie, to że ktoś tutaj tak pisze to wiesz.... W ogóle z tego co pamiętam (ale tu mogę się mylić) to karnet można kupić zawsze, tylko że obowiązuje cena z ostatniej tury.
Edit:
No to mój błąd, z tym, że nie ma nigdzie napisane.