Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28180
Stary 11.09.2014, 16:10
Pą Premier dał łaskawie trzydzieści parę zeta emerytom, a tym przyszłym zabierze dodatkowego stówasa... Wot logika skutecznego systemu.
Chyba za punkt honoru wziął sobie zabranie ze sobą nie tylko najbliższego (i rozpieszczanego) dworu, ale i umasowienie emigracji zarobkowej. Ot po to pewnie, by nie czuć się samotnie i móc się komunikować gdziekolwiek się uda, w języku względnie znanym mu i rozumianym.

Wczorajsze gwizdy na meczu naszych siatkarzy chyba, a nawet na pewno, nie były przypadkowe...
http://www.biztok.pl/gospodarka/rzad...1100-zl_a17595