Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jakubus
Member
Od: 11.2005
Offline
#
10748
11.09.2014, 15:35
Kupilem bilety na H22, wiec wsparlem kase klubowa 200pln
ja sam kupuje bilet praktycznie na kazdy mecz, karnet kupie po tym meczu, bo wole inne miejsce na sfadionei tylko bilety juz sprzedane.
Jakubus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jakubus
Znajdź inne posty napisane przez Jakubus