Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jakubus
Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10748
Stary 11.09.2014, 15:35
Kupilem bilety na H22, wiec wsparlem kase klubowa 200pln ja sam kupuje bilet praktycznie na kazdy mecz, karnet kupie po tym meczu, bo wole inne miejsce na sfadionei tylko bilety juz sprzedane.
Odpowiedz cytując