W tym momencie są kupony na -20% więc też nie jest źle, szczególnie biorąc pod uwagę bardzo dobrą cenę SGS4 i Sony Z1 Compact w szalonych dniach. Jednak nie łączą się z 3 msc gratis więc to jest lipa. Ale opiszę ci na tym przykładzie.
Kupujesz kod zniżkowy lub pobierasz ze strony Orange. Wystawiają je np na groponie, na forum telepolis.pl są pracownicy którzy dostają kody w pracy i też sprzedają. Ogólnie dobrze jest tam monitorować sprawy.
Na dziś dzień kupujesz kod na tej stronie
http://kup-orange.pl/kup_rabat
Wklepujesz go na stronie orange i kupujesz telefon korzystając z szalonych dni:
http://www.orange.pl/kid,4002009278,...0,article.html
Wybierasz abonament np Smart Plan Multi 89 z telefonem Sony Z1 Compact. Za telefon płacisz 299 zł. Twój miesięczny abonament będzie wynosił zamiast 89 zł ---> ok 71 zł
Najlepsza opcja jaka była dostępna to: zdobyć kod -30% i do tego skorzystać ze zniżki 3 msc gratis dla przenoszących numer. Wtedy za telefon zapłaciłbyś 299 zł, a abonament pierwsze 3 msc gratis a później ok 62 zł
Ale ostatnio kuponów na -30% nie wystawiali więc albo skończyli albo chwilowy zastój.