york09 napisał(a):

Dziwi mnie dlaczego jak ktoś z zagranicy dobrze o Polsce pisze to PISowców szlak trafia.
Dlaczego lub kto wam wypaczył pogląd na kraj. Czyżby to wina Kaczora?
Za rządów braci mniejszych jakoś świat pochlebnie się nie wypowiadał o Polsce, no może Gruzja.
|
Kiedyś gazeta "Prawda" bardzo dobrze pisała o Bierucie i Cyrankiewiczu a niedawno o Jaruzelskim. Nawet zachwycała się ich osiągnięciami

. Tak samo prasa niemiecka będzie pisać o paziu królowej Merkel.