Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28169
Stary 11.09.2014, 10:43
york09 napisał(a):Wyświetl post
Dziwi mnie dlaczego jak ktoś z zagranicy dobrze o Polsce pisze to PISowców szlak trafia.
Dlaczego lub kto wam wypaczył pogląd na kraj. Czyżby to wina Kaczora?
Za rządów braci mniejszych jakoś świat pochlebnie się nie wypowiadał o Polsce, no może Gruzja.
Kiedyś gazeta "Prawda" bardzo dobrze pisała o Bierucie i Cyrankiewiczu a niedawno o Jaruzelskim. Nawet zachwycała się ich osiągnięciami . Tak samo prasa niemiecka będzie pisać o paziu królowej Merkel.