Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28160
Stary 11.09.2014, 08:08
Za to na Węgrzech pieją z zachwytu jak im dobrze, nie ma tabunów bezdomnych przy budapesztańskich dworcach Kaleti, czy Nyugati, nie ma powybijanych witryn sklepowych w dzielnicach, gdzie pozamykano prawie wszystko z powodu kryzysu, ani też nie ma bezrobocia.

Zapewniam, że to wszystko występuje, bo bywam regularnie na Węgrzech od kilkunastu lat i nie jest to kraj, w którym z roku na rok lepiej się żyje, a wręcz odwrotnie. Jeszcze 2-3 lata temu planowałem kupić dom pod wynajem na Węgrzech, ale nawet turystyka tam mocno zamarła.