Karherop
Faktem jest że mecze rezerw były już rozgrywane w Myślenicach. Mam też gdzieś co parchaci wypisują na ten temat w internecie. Zawsze mnie ten temat Myślenicki bolał bo uważam że w Krakowie też można zarabiać. Wystarczy odrobina marketingu i zysk będzie. Chociażby mecze z Unią czy Hutnikiem. Myślisz że takie mecze nie zwrócą się z nawiązką? Inna sprawa, że na meczu z Górnikiem z Libiąża była garstka kibiców, więcej było przyjezdnych a w barwach byłem tylko ja. To też jest ku...a żenada i coś z tym trzeba zrobić.