Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10739
Stary 11.09.2014, 06:12
Karnet dla siebie i bilet dla znajomego zakupiony Bardzo przyjemny system sprzedaży, wszystko jasne i klarowne. Żadnych błędów nie miałem, bo zaledwie 2-3 minutach przyszło potwierdzenie, że już opłacone ( może wpływ miało to że robiłem teraz zakupy , gdzie system nie był obciążony).
Choć ,żeby już było zajeb.. to marzy mi się, żeby powstała jakaś np. podstrona do strony zakupów biletu gdzie np. po kliknięciu w dane miejsce można zobaczyć wirtualne zdjęcie z pozycji siedzącego na krzesełku
Odpowiedz cytując