Karnet dla siebie i bilet dla znajomego zakupiony

Bardzo przyjemny system sprzedaży, wszystko jasne i klarowne. Żadnych błędów nie miałem, bo zaledwie 2-3 minutach przyszło potwierdzenie, że już opłacone ( może wpływ miało to że robiłem teraz zakupy , gdzie system nie był obciążony).
Choć ,żeby już było zajeb.. to marzy mi się, żeby powstała jakaś np. podstrona do strony zakupów biletu gdzie np. po kliknięciu w dane miejsce można zobaczyć wirtualne zdjęcie z pozycji siedzącego na krzesełku
